800
۰
رئیس بیمارستان رازی سراوان:

تعدادمبتلایان کرونا در سراوان به9نفر رسید

امیر گرگیچ گفت: تعداد بیماران کرونا مثبت در شهرستان سراوان به 9 نفر افزایش یافت.
تعدادمبتلایان کرونا در سراوان به9نفر رسید
امیر گرگیچ رئیس بیمارستان رازی سراوان در گفت و گو با شستون با اشاره به اینکه تعداد بیماران کرونا مثبت در شهرستان سراوان به 9 نفر افزایش یافت، افزود: مردم شهرستان سراوان تا کنون همکاری مناسبی را داشته اند که انتظار می رود تا ریشه کنی ویروس کرونا همکاری و همیاری شهروندان ادامه داشته باشد.

وی یکی از راه های انتقال ویروس کرونا  را حضور در تجمعات دانست و از مردم خواست تا با عدم حضور در تجمعات و ماندن در خانه در روز 13 فروردین باعث قطع انتقال ویروس کرونا شوند.

رئیس بیمارستان رازی سراوان بیان کرد: در صورت عدم توجه مردم به توصیه های پزشکی و عدم حضور در تجمعات در 13 فروردین، شاهد افزایش تعداد مبتلایان به کویید 19 در روزهای 25 تا 28 فروردین خواهیم بود. 

گرگیچ همچنین از خیرین حوزه سلامت و پرسنل بخش عفونی و اورژانس بیمارستان رازی قدر دانی کرد و گفت: انتظار می رود خیرین بیشتری در حوزه سلامت و صیانت از سلامت شهروندان ورود کنند.

گرگیچ خاطر نشان کرد: از حمایت های دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، گروه همیاران چین، رئیس جمعیت هلال احمر سراوان وسایر افرادی که در راستای ریشه کنی ویروس کرونا با بیمارستان رازی سراوان همکاری مناسب جهت تهیه لوازم مورد نیاز داشته است، قدر دانی می شود.

وی در پایان با اشاره به اینکه شهروندان به شایعات فضای مجازی توجه نکنند، گفت: تاکنون مورد فوتی از کووید 19 در شهرستان سراوان گزارش نشده است.

انتهای پیام/
سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۵
کد مطلب: 17690
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *