800
۰
دبیر انجمن مردم نهاد شهروند پویای امروز:

مسابقات جام آسیب های اجتماعی در سراوان افتتاح شد/ رقابت 35 تیم در رشته فوتسال

عمران بلوچ سرجو گفت: مراسم افتتاحیه جام آسیب های اجتماعی به مناسبت ایام الله دهه فجر در سراوان برگزار شد.
مسابقات جام آسیب های اجتماعی در سراوان افتتاح شد/ رقابت 35 تیم در رشته فوتسال
عمران بلوچ سرجو دبیر انجمن مردم نهاد شهروند پویای امروز در گفت و گو با شستون بیان کرد: مراسم افتتاحیه جام آسیب های اجتماعی با حضور فرماندار،  شهردار، بخشدار بخش مرکزی،  رئیس اداره ورزش و جوانان و جمعی از ورزشکاران افتتاح شد.

 وی افزود: این مسابقات با حضور 35 تیم و 280 ورزشکار از سطح شهرستان در سالن ورزشی روستای دشتوک در حال برگزاری است.

دبیر انجمن مردم نهاد شهروند پویای شهرستان سراوان خاطر نشان کرد:  انجمن مردم نهاد شهروند پویای امروز با همکاری ستاد مواد مخدر، فرمانداری، بهزیستی، اداره ورزش و جوانان در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در مناطق حاشیه نشین و غنی سازی اوقات فراغت این سری اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی کرده است.

بلوچ سرجو گفت: فراهم سازی زیر ساخت های ورزشی و تفریحی در حاشیه شهر می تواند در راستای کاهش آسیب های اجتماعی به ویژه اعتیاد نوجوانان و جوانان موثر باشد که این امر با تعامل موثر با خیرین و سرمایه گذاری بخش خصوصی امکان پذیر خواهد بود.

وی تصریح کرد: در سال های اخیر گرایش به مواد مخدر در جهان افزایش یافته و همین امر باعث می شود تا با عزم ملی و جهادی در راستای ریشه کنی این معضل خانمان سوز بسیج شویم تا اقدامات قابل توجهی را با کمک یکدیگر انجام دهیم که برگزاری کارگاه های آموزشی و مسابقات ورزشی توسط انجمن های مردم نهاد به عنوان یک بازوی کمکی در سکونت گاه های غیر رسمی به شمار می رود.

 انتهای پیام/
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲
کد مطلب: 17065
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *