800
۰
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان:

ارائه خدمات بیشتر آموزشی- اجتماعی و کمک به محرومیت زدایی از اهداف دانشگاه آزاد است/ اضافه شدن دو رشته به مجموع رشته های این واحد دانشگاهی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان گفت: از مهر ماه سال جاری دو رشته کارشناسی پیوسته علوم تربیتی و زبان و ادبیات انگلیسی به رشته های دانشگاهی این واحد اضافه شده است.
ارائه خدمات بیشتر آموزشی- اجتماعی و کمک به محرومیت زدایی از اهداف دانشگاه آزاد است/ اضافه شدن دو رشته به مجموع رشته های این واحد دانشگاهی
عبدالحمید پارسافر در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی شستون بیان کرد: هدف کلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان ارائه خدمات بیشتر به مردم، و کمک به بهبود وضعیت آموزشی با هدف محرومیت زدایی در مناطق محروم و دور افتاده در حد توان خود است.
 
 دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان در بخش های تابعه که فاقد ساختمان آموزشی دانشگاهی هستند، ساختمان آموزشی دایر و اقدام به آموزش می کند.
 
وی افزود: آموزشکده سما واحد سراوان که در  شهرستان مهرستان مستقراست کلاس های آموزشی دانشجویان مهرستانی این واحد را نیز در آموزشکده سما مهرستان برگزار می کند.
 
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان ادامه داد: همچنین در شهرستان سیب و سوران که فاقد واحد دانشگاهی است، طبق پیگیری های انجام شده و با همکاری حسنی فرماندار سوران، شورای شهر، شهرداری و آموزش و پرورش و با در اختیار قرار دادن ساختمان آموزشی، کلاس های درس دانشجویان سیب و سورانی در این شهر دایر خواهد شد.
 
پارسا فر خاطر نشان کرد: با توجه به تقاضای دانشجویان و همچنین مشکلاتی که برای تردد دانشجویان وجود دارد، با در اختیار قرار دادن ساختمان آموزشی برای دانشجویان و متقاضیان ساکن در بخش جالق، کلاس های آموزشی در همان محل دایر می شود که مهران محمودی بخشدار جالق و مدیریت  آموزش و پرورش بخش جالق همکاری خوبی در این زمینه داشته اند.
 
وی تصریح کرد: در بهمن ماه سال گذشته رشته کاردانی مربی بهداشت مدارس به رشته های واحد دانشگاهی سراوان اضافه شد  که مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت.
 
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان گفت: همچنين از مهر ماه سال جاری دو رشته کارشناسی پیوسته علوم تربیتی و زبان و ادبیات انگلیسی نیز به رشته های دانشگاهی این واحد اضافه شد.
 
وی افزود: مجوز راه اندازی مدارس دخترانه و پسرانه  سماء از پیش دبستانی تا پایه ششم ابتدایی اخذ و ثبت نام در حال انجام است.
 
 
 
انتهای پیام/
يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۶
کد مطلب: 15534
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *