800
۰
امام جمعه اهل سنت مهرستان:

تصاویر شهدا زینت بخش لوازم التحریر دانش آموزان/ اسوه های واقعی جایگزین قهرمانان پوشالی شوند

امام جمعه اهل سنت مهرستان گفت: تولید کنندگان اسوه ها و الگوهای واقعی را جایگزین قهرمانان پوشالی کنند تا فرهنگ ایرانی اسلامی و ایثار و شهادت در جامعه ترویج داده شود.
تصاویر شهدا زینت بخش لوازم التحریر دانش آموزان/ اسوه های واقعی جایگزین قهرمانان پوشالی شوند
مولوی عبدالخالق حسین زهی در گفت و گو با شستون با اشاره به قرار گرفتن فصل بازگشایی مدارس و خرید لوازم التحریر برای دانش آموزان، به والدین توصیه کرد تا جهت رونق تولید بومی و ایرانی  نوشت افزارهای ایرانی را برای فرزندان خود خریداری کنند.

 وی افزود: استفاده از نوشت افزار های خارجی وغربی دانش آموزان را با فرهنگ اسلامی و ایرانی بیگانه و موجب هدر رفت سرمایه می شود.

امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان ادامه داد: با خرید نوشت افزار بومی و داخلی می تواند گام های بلندی را در راستای تحقق شعار سال و آرمان های انقلاب برداشت.

مولوی حسین زهی با بیان اینکه اسوه ها و الگوهای واقعی جایگزین قهرمانان پوشالی شوند، خاطر نشان کرد: تصاویر شخصیت های غربی و خارجی که بروی لوازم التحریر نقش بسته می شود موجب می شود که دانش آموزان از اسطوره ها و شخصیت های ایرانی و فرهنگ ایرانی غافل  و بی توجه شوند.

وی تصریح کرد: از تولید کنندگان انتظار می رود  تا با درج تصاویر و سخنان شهدا و شخصیت های ایرانی و اسلامی  بر روی نوشت افزار ها موجب ترویج فرهنگ ایرانی، ایثار و شهادت در جامعه شوند.

 انتهای پیام/
يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۴
کد مطلب: 15445
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *