800
۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر خبر داد؛

7 در صد پیشرفت فیزیکی بیمارستان امید مهرستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: بیمارستان امید مهرستان که عملیات اجرایی احداث آن از هفته دولت آغاز شده ، 7 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
7 در صد پیشرفت فیزیکی بیمارستان امید مهرستان
به گزارش شستون، جمعیت 70 هزار نفری شهرستان مهرستان در جنوب سیستان و بلوچستان به دلیل نبود بیمارستان و پزشک متخصص تمام وقت در رنج هستند و برای درمان بیماری مجبور به تحمل سختی سفر به دیگر شهرهای استان هستند.

از آنجایی که تأمین پزشک به ویژه پزشکان متخصص یکی از نیازهای اصلی و اولیه هر شهروند است، عملیات اجرایی پروژه احداث بیمارستان امید شهرستان مهرستان از اوایل شهریور ماه سال جاری آغاز شده است.

محمد مهران امینی فرد در گفت و گو با شستون بیان کرد: عملیات اجرایی فاز اول بیمارستان امید مهرستان که شامل اورژانس و سوانح است از هفته دولت آغاز شده است.

وی افزود: کلنگ این پروژه در هفته سلامت به صورت نمادین به زمین زده شد اما به صورت رسمی از هفته دولت عملیات احداث آن آغاز شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با بیان اینکه بیمارستان امید مهرستان هفت درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، ادامه داد: انتظار می رود طبق قرار داد یک ساله که منعقد شده است، پس از گذشت یک سال فاز اول به بهره برداری رسد.

امینی فرد خاطر نشان کرد: بیمارستان امید مهرستان 32 تخت خوابه است اما با برنامه ریزی به 64 تخت افزایش خواهد یافت.

وی تصریح کرد: در راستای ارتقاء سلامت مهرستان پزشکان متخصص برای این شهرستان در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است بیمارستان امید مهرستان سه هزار و 200 متر مربع زیر بنا دارد که برای فاز اول آن اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام/
 
پنجشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۴
کد مطلب: 15390
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *