800
۰
امام جمعه اهل سنت مهرستان:

تلاش دشمن برای متزلزل کردن جایگاه بانوان در جامعه/ زنان گرانبها ترین مخلوقات خداوند متعال هستند

امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان گفت: زنان جایگاه خاص و ویژه ای در اسلام و جامعه دارند اما امروزه دشمن در تلاش است تا جایگاه بانوان را در جامعه متزلزل کند.
تلاش دشمن برای متزلزل کردن جایگاه بانوان در جامعه/ زنان گرانبها ترین مخلوقات خداوند متعال هستند
مولوی عبدالخالق حسین زهی در گفت و گو با شستون با اشاره به اینکه خداوند متعال زن را برای آرامش مرد آفریده است، بیان کرد: حضرت آدم (ع) در بهشت آفریده شد  و با توجه به فراهم بودن تمامی امکانات، آرامش نداشت که سپس خداوند متعال زن را برای آرامش مرد آفرید.

وی با بیان اینکه عزت دنیا زن و دندان بود،  بی زن و دندان جهان زندان بود، اضافه کرد: زنان جایگاه خاص و ویژه ای در اسلام و جامعه دارند اما امروزه دشمن در تلاش است تا جایگاه بانوان را در جامعه متزلزل کند.

 امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان افزود:  غربی ها در رسانه ها و شبکه های اجتماعی در حال کمرنگ کردن حجاب بانوان هستند که از بانوان انتظار می رود گول رسانه های غربی را نخورند و با آگاهی به مقابله با آنان بپردازند.

مولوی حسین زهی با بیان اینکه زنان گرانبها ترین مخلوقات خداوند متعال هستند، خاطر نشان کرد: حضرت محمد (ص) فرموده اند که بهترین مردان کسانی هستند که با همسران خود رفتار مناسب داشته باشند.

 وی تصریح کرد: به بانوان توصیه می شود که با توجه به هجمه های دشمن در از بین بردن عفاف و حجاب بانوان، احکام  اسلامی را رعایت و با تربیت اسلامی فرزندان خود، آینده ای روشن را برای کشور ترسیم کنند.

انتهای پیام/الف.د
سه شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷
کد مطلب: 14738
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *