800
۰
امام جمعه موقت اهل سنت جالق:

استقامت بزرگ ترین اهرم مقابل مستکبرین/ ایجاد رونق اقتصادی با توجه به فرامین حکیمانه مقام معظم رهبری

امام جمعه موقت اهل سنت جالق گفت: در طول تاریخ اسلام بزرگ ترین عامل و اهرم پیروزی مسلمانان مقابل معاندین و مستکبرین مقاومت و استقامت بوده است به طور زمانی که دشمنان اسلام، شعب ابی طالب را مورد تحریم اقتصادی قرار دادند، مقاومت کردند و به پیروزی رسیدند.
استقامت بزرگ ترین اهرم مقابل مستکبرین/ ایجاد رونق اقتصادی با توجه به فرامین حکیمانه مقام معظم رهبری
مولوی مجیب الرحمن رئیسی در گفت و گو با شستون با اشاره به اینکه باید در تمام مراحل زندگی و فراز و نشیب ها قرآن کریم و تعالیم دینی رو نصب العین قرار دهیم، اذعان کرد: عدم سازش با معاندین و مستکبرین یکی از تأکیدات اکید و مسائل مهم در قرآن کریم است.
 
وی افزود: طبق آیات و روایات قرآن کریم هر فرد و یا گروهی که با معاندین و مستکبرین سازش و مدارا کند مورد مواخذه خداوند متعال قرار می گیرد.
 
امام جمعه موقت اهل سنت جالق با بیان اینکه نباید مقابل تهدیدات دشمنان وحشت زده شویم، ادامه داد: همچنین نباید مقابل تطمیع دشمن چراغ سبز نشان داد و یا هر آنچه آنها می گویند، خواسته هایشان را برآورده سازیم.
 
مولوی رئیسی بیان کرد: در طول تاریخ اسلام بزرگ ترین عامل و اهرم پیروزی مسلمانان مقابل معاندین و مستکبرین مقاومت و استقامت بوده است به طور زمانی که دشمنان اسلام، شعب ابی طالب را مورد تحریم اقتصادی قرار دادند، مقاومت کردند و به پیروزی رسیدند.
 
وی خاطر نشان کرد: مقاومت مقابل تهدیدات و فشارهای آمریکا موجب عقب رفت آنها و پیروزی ملت ایران می شود پس نباید با خواسته های آمریکا کنار بیاییم.
 
امام جمعه موقت اهل سنت شهر جالق تصریح کرد: حل مشکلات اقتصادی و مهار تورم که لگام آن افسار گریخته و از دست رفته وابسته به داخل است که با مدیریت صحیح، تدبیر و تلاش و همچنین با فرامین حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری می توان مشکلات را حل کرد و اقتصاد را رونق و تولید را کمیت و کیفیت دهیم.
 
انتهای پیام/
يکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۲
کد مطلب: 14420
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *