800
۰
سرپرست فرمانداری سراوان:

برخورد با خودروهای پلاک مخدوش سختگیرانه تر می شود/ فاقدین پلاک امنیت اجتماعی را برهم می زنند

سرپرست فرمانداری سراوان با توجه به ابلاغ مقابله با خودروهای پلاک مخدوش و یا فاقد پلاک به دستگاه های انتظام بخش شهرستان، تصریح کرد: قاعدتا طرح های دستگاه های متولی از این به بعد سخت گیرانه تر در معابر شهری و جاده ها خواهد بود.
برخورد با خودروهای پلاک مخدوش سختگیرانه تر می شود/ فاقدین پلاک امنیت اجتماعی را برهم می زنند
علیرضا شهرکی در گفت و گو با شستون اذعان کرد: خودروهای فاقد پلاک و یا پلاک مخدوش در بخش های مختلف همچون قاچاق انسان، سوخت و دام و یا هرگونه اقدام خلاف دیگر فعالیت می کنند.

 وی افزود:  برخی ها نیز برحسب عادت پلاک خودرو های خود را مخدوش و با سرعت غیر مجاز در جاده ها تردد می کنند که منجر می شود امنیت جاده ها و مسافرین جاده به خطر بیوفتند.

 سرپرست فرمانداری سراوان ادامه داد: تأکید استاندار در خصوص برخورد با خودروهای فاقد پلاک و یا پلاک مخدوش بر این بوده که تمام دستگاه ها وظیفه خود را به خوبی انجام دهند.

شهرکی با بیان اینکه پلیس به عنوان انتظام بخش جاده ها و به عنوان کسی که این موضوع را مدیریت می کند موظف است که برخورد قاطع کند چرا که هر یک از این خودرو ها کم شود، امنیت جاده بیشتر می شود.

وی با بیان اینکه رفتار هنجار شکنانه نگران کننده است که برخی ها رفتار های هنجار شکنانه را ترویج می دهند که نمی توان چشم پوشی کرد، خاطر نشان کرد: چشم پوشی منجر می شود که یک ناهنجاری در جامعه رواج پیدا کند و به طور مثال همه یاد بگیرند که از چراغ قرمز عبور کنند و نظم شهر بهم ریزد.

سرپرست فرمانداری سراوان با توجه به ابلاغ مقابله با خودروهای پلاک مخدوش و یا فاقد پلاک به دستگاه های انتظام بخش شهرستان، تصریح کرد: قاعدتا طرح های دستگاه های متولی از این به بعد سخت گیرانه تر در معابر شهری  و جاده ها خواهد بود.

شهرکی با بیان اینکه در سطح شهر برخورد با خودروهای فاقد پلاک و پلاک های مخدوش سخت گیرانه تر خواهد بود، گفت: بانوان که در شهر در حال تردد هستند باید آرامش خاطر داشته باشند چرا که خودروهای پلاک مخدوش آرامش اجتماعی را بر هم می زنند.

وی با اشاره به اینکه خودرو پلاک مخدوش و یا فاقد پلاک اثر انگشت ندارد، اضافه کرد: پیدا کردن کسی که اثر انگشت ندارد سخت است اما نشد ندارد چونکه تلاش تمامی دستگاه ها بر این است که برخورد قاطعانه انجام شود.
 
انتهای پیام/الف.د
 
شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۵
کد مطلب: 14236
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *