800
۰
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سراوان:

بازار کالاهای اساسی و ضروری زیر ذره بین گشت های نظارتی سراوان/ شهروندان تخلفات را گزارش دهند

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سراوان گفت: طرح های نظارتی بر بازار کالاهای اساسی از قبل از آغاز ماه مبارک رمضان به صورت روزانه و در نوبت صبح و عصر آغاز شده است.
بازار کالاهای اساسی و ضروری زیر ذره بین گشت های نظارتی سراوان/ شهروندان تخلفات را گزارش دهند
مهرداد طاهری در گفت و گو با شستون با اشاره به آغاز ماه مبارک رمضان، از اجرای طرح های نظارتی قبل از آغاز ماه مبارک رمضان با هدف نظارت بر بازار کالاهای اساسی که در سبد مصرفی خانوار قرار دارند مانند مواد لبنیاتی، مواد پروتئینی، گوشت، مرغ، برنج و شکر خبر داد.

وی افزود: گشت های مشترک نظارتی با دیگر ارگان های مربوطه در دو نوبت صبح و عصر به صورت روزانه در حال اجرا است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سراوان با بیان اینکه یکی از وظایف ذاتی اتاق اصناف، نظارت بر واحد های صنفی است، به حضور مستمر این نهاد جهت شرکت در گشت های نظارتی از واحد های صنفی به خصوص واحد هایی که با ارزاق مهم و ضروری مردم مرتبط هستند، تأکید کرد.

طاهری با توجه به توزیع شکر تنظیم بازار در مرحله اول که توسط جهاد کشاورزی که متولی بخش تنظیم بازار کالاهای اساسی است، انجام شده است، ادامه داد: همچنین 72 تن شکر صنف و صنعت از طریق اتحادیه قناد ها به عنوان نماینده صنف قنادها جهت جذب معرفی در مرحله اول توزیع شده است.

وی  از برپایی نمایشگاه طرح ضیافت ماه رمضان در نیمه دوم این ماه در صورت همکاری شرکت های معتبر خبر داد و  خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه یک سری از کالاها با قیمت ستاد تنظیم بازار جهت رفاه حال شهروندان به فروش خواهد رسید.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سراوان گفت: بر اساس قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار  هر کیلو شکر با قیمت سه هزار و 400 تومان به فروش می رسد.

طاهری با بیان اینکه همچنان سهمیه گوشت قرمز و سفید جهت تنظیم بازار به این  شهرستان تخصیص داده نشده که قیمت آن تعیین شود، اضافه کرد: در صورت جذب سهمیه گوشت سفید گرم  قیمت برای مصرف کننده 11 هزار و 500 تومان، گوشت قرمز منجمد 31 هزار و 500 وبرنج هندی نیز هفت هزار و 400 تومان است.

وی در پایایان خاطر نشان کرد: شهروند در صورتی که شکایت داشته باشند می توانند از طریق سامانه 124 و یا مراجعه حضوری اداره صنعت، معدن و تجارت موضوعات را منعکس تا در سریع ترین زمان ممکن به گزارشات رسیدگی شود.

انتهای پیام/الف.د 
شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۸
کد مطلب: 14165
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *