800
۰
کارآفرین صنایع دستی سراوان:

کمبود مکان فروش عمده ترین مشکل کارآفرینان صنایع دستی/مسئولین توجه بیشتری به بخش صنایع دستی داشته باشند

کارآفرین بخش صنایع دستی و حصیر بافی ظهار داشت: کمبود مکان فروش و شرکت عمده ترین مشکل کارآفرینان در صنایع دستی است.
کمبود مکان فروش عمده ترین مشکل کارآفرینان صنایع دستی/مسئولین توجه بیشتری به بخش صنایع دستی داشته باشند
ابراهیم درازهی کارآفرین بخش صنایع دستی و حصیر بافی شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون با بیان اینکه بیش از 40 سال است که کار صنایع دستی را انجام می دهد، گفت: با تحقق اقتصاد مقاومتی برای 12 نفر اشتغال زایی شده است.
وی اشتغال زایی، معیشت خانواده و معرفی محصولات صنایع دستی را از جمله اهداف خود عنوان کرد و افزود: محصولاتی که در این زمینه تولید می کنیم را به شهرستان های مجاور و دور دست صادر می کنیم.
کارآفرین بخش صنایع دستی شهرستان سراوان کمبود مکان فروش برای محصولات را از عمده ترین مشکلات خود در بخش صنایع دستی و حصیر بافی عنوان کرد و اظهار داشت: مسئولین برای ما بازار کار فراهم کنند تا مشکلات اقتصادی ما در این زمینه حل شود.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: ما منابع مالی برای ساخت غرفه فروش را نداریم و همه هزینه های بدست آمده از صنایع دستی صرف خانوادهو زندگی می شود و انتظار ما از مسئولین این است که در این زمینه ما را همیاری کنند.
درازهی با بیان اینکه مواد اولیه صنایع دستی از درخت وحشی داز در رودخانه های بخش پشت تهیه می شود، اذعان داشت: با توجه به جنس و نوع برگ های این درخت و انعطاف پذیری و دوام آن برای ساخت محصولات مناسب است.
وی سبد، لیوان، جا پارچی، سفره، جا میوه ای، جارو، قندان  را از محصولات صنایع دستی خود عنوان کرد و اذعان داشت: دولت با تشکیل یک شرکت فروش می تواند در معرفی و اشتغال زایی جوانان در این زمینه ما را یاری کند.
 
انتهای پیام/1675
 
 
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰
کد مطلب: 10
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *